Pakiety 7 dniowe

   

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele można osiągnąć w przeciągu siedmiu dni? Pobyt w Grzybowie to nie tylko relaksujący tydzień nad morzem, ale również starannie zaplanowany, siedmiodniowy program, dzięki któremu zregenerujesz swoje ciało i umysł.

Od ciebie zależy, jak będzie wyglądał Twój tygodniowy weekend w spa. Możesz wybrać z dwóch wariantów: jeden nastawiony jest na odchudzanie, odmładzanie i regenerację, drugi obejmuje leczenie i rehabilitację. Wszystkie nasze propozycje to efekt doskonałej harmonii pomiędzy pielęgnacją ciała i spokojem ducha. W ten sposób oderwiesz się od chaosu, obowiązków, stresu oraz przemęczenia. Daj sobie odrobinę przyjemności.

Tydzień w spa nad morzem – jak go spędzić?

Pakiet leczniczy to tygodniowa, wszechstronna propozycja dopasowana do potrzeb i dolegliwości naszego gościa. Do dyspozycji mamy nowoczesny sprzęt medyczny, na którym – po konsultacjach z lekarzem – możemy wykonać różnorodne zabiegi. Goście naszego ośrodka mogą liczyć na masaże (hydromasaże, podwodne, ręczne i częściowe), kąpiele lecznicze, terapie prądami interferencyjnymi czy leczenie niewydolności żylnej.

Osoby, które chcą na chwilę uciec od codziennych stresów, zgiełków, pracy i obowiązków, zachęcamy natomiast do skorzystania z pakietu „Diamentowe Spa”, który w równie dużym stopniu co na poprawę ciała, nastawiony jest na uzdrowienie ducha. Tygodniowy pobyt w spa nad morzem jest skrupulatnie zaplanowany – dla naszych gości na przestrzeni tygodnia przewidujemy odchudzające masaże brzucha, zabiegi modelujące sylwetkę oraz nawilżające na twarz, maseczki kolagenowe oraz dostęp do basenu, sauny suchej, jacuzzi czy sali fitness.

Pakiet SPA - leczniczy Diamentowe SPA