Pakiety 5 dniowe

Romantyczny zachód słońca na plaży, kolacja we dwoje w urzekającej scenerii czy po prostu zasłużony odpoczynek od codziennych obowiązków – zależy nam na tym, by z naszych programów wypoczynkowych mógł skorzystać każdy. To właśnie dlatego nieustannie staramy się tworzyć takie pakiety wypoczynkowe, które pozwolą naszym klientom w nietypowy sposób wykorzystać 5-dniowe spa nad morzem.

Proponujemy zarówno wersję dla zakochanych, pragnących spędzać ze sobą każdą minutę tego pięknego czasu, jak i relaksacyjną, którą stworzyliśmy z myślą o osobach poszukujących wytchnienia – pełnego, niczym nie zakłóconego odpoczynku. W obu przypadkach nasi goście mogą skorzystać zarówno z komfortowego wyposażenia hotelu, jak również wielu zabiegów opartych na skutecznym działaniu naturalnych składników.

5-dniowy pakiet spa nad morzem dla zakochanych i relaksacyjny

Nie ma niczego przyjemniejszego niż spędzenie kilku dni na odpoczynku z ukochaną osobą. W ramach pakietu zapewniamy Wam między innymi romantyczne kolacje przy świecach, dostęp do basenu i jacuzzi, kojące masaże i zabiegi dla dwojga oraz śniadania do łóżka. A może chcesz samemu odpocząć od codziennego stresu? Relaksacyjne spa 5-dniowe nad morzem to propozycja stworzona dla Ciebie. W naszym ośrodku czeka na Ciebie hotelowe Centrum Wodne oraz różnorodne masaże i zabiegi.

Pakiet SPA Dla Zakochanych Pakiet SPA Relaksacyjny