Pakiety 3 dniowe

   

Zaliczasz się do grupy tych najbardziej zapracowanych, którzy codziennie podejmują nowe wyzwania i pokonują kolejne szczeble kariery zawodowej? Nie zapomnij w tym pędzie o swoim ciele. U nas znajdziesz doskonale przygotowane pakiety. Romantyczny, 3-dniowy pobyt w spa dla dwojga lub relaksacyjny weekend z przyjaciółkami – brzmi obiecująco? To kusząca propozycja, którą wzbogacimy o doskonale przygotowane zabiegi pielęgnacyjne i odprężające. Pozwolą one odetchnąć Twojej skórze, mięśniom oraz zmęczonemu umysłowi. 3-dniowy pobyt w spa nad morzem sprawi, że odzyskasz utracony, wewnętrzny spokój.

Spa 3-dniowe nad morzem – Marrakesz, Zanzibar czy Bali?

Jeden weekend może nie wystarczyć, by kompleksowo skorzystać z naszej oferty, jest to jednak wystarczająco dużo czasu, by zrelaksować się w ramach jednego z naszych pakietów.

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak czekolada może wpłynąć na kondycję naszego organizmu i nasze samopoczucie? 3-dniowy pakiet spa nad morzem "Czekoladowa Fantazja” to peelingi czekoladowe, masaże relaksacyjne odmładzająco-ujędrniające na olejku czekoladowym oraz zabiegi twarzy.

Oferujemy także wyjątkowe pakiety Marrakesh, Zanzibar i Bali, które bogate są w liczne zabiegi, maseczki i masaże wykorzystujące oleje, kremy czy glinki o orientalnych i egzotycznych zapachach. Dzięki nim przekonasz się, że wystarczy jeden weekend, by Twoja skóra była wygładzona, świeża i miękka.

Romantyczny pakiet dla Dwojga Pakiet dla Przyjaciółek Pakiet Morska Kuracja
Pakiet Czekoladowa Fantazja