Pakiety 1 dniowe

Na co dzień nie masz czasu na odpoczynek? Nad morzem odnajdziesz spokój i odprężenie, które pozwolą Ci oderwać się od problemów, obowiązków oraz nieustannego pędu. Podaruj swojemu ciału odrobinę wytchnienia. Również twoje samopoczucie skorzysta z tej krótkiej, ale niezwykle intensywnej ucieczki. Wszystkie nasze pakiety to starannie przygotowane programy zabiegów pielęgnacyjnych i regenerujących, które, dzięki naturalnym składnikom i suplementom, przeniosą Twoje ciało w zupełnie inny wymiar.

Niektórym osobom wydaje się, że jednodniowy pobyt w spa to za krótko, by nacieszyć się relaksującymi masażami, maseczkami czy peelingami, przede wszystkim – by odnieść zadowalające efekty. Nic bardziej mylnego – profesjonalnie zorganizowane pakiety jednodniowe spa mogą sprawić, że zarówno Twoje ciało, jak i umysł zostaną ukojone.

Spa jednodniowe nad morzem – co oferujemy?

Nasz ośrodek położony jest w Grzybowie niedaleko Kołobrzegu. Morski klimat z pewnością dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie, jeśli jednak chcesz do codzienności wrócić jako całkowicie zrelaksowana osoba, musisz zdecydować, z jakim zamiarem nas odwiedzasz. Turystom przyjeżdżającym do Trójmiasta możemy zaoferować następujące jednodniowe pakiety spa nad morzem: Ceremonia Piękna, Marokański Rytuał, Odnowa oraz Chwile Wytchnienia.

Chcesz przywrócić blask i świeżość Twoim dłoniom i stopom? Marzysz o relaksacyjnych masażach i maseczkach? A może kusi Cię oczyszczający piaskowy peeling ciała? Wybór należy do Ciebie.